Zapraszamy do udziału

w ZAGŁĘBIOWSKIM KONKURSIE WIEDZY O ZDROWIU " Zdrowy styl życia czy cukrzyca?" skierowanym do uczniów szkół gimnazjalnych pod Honorowym Patronatem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Dąbrowie Górniczej. Ideą konkursu jest przybliżenie młodzieży problemu cukrzycy, której można przeciwdziałać m.in. poprzez prowadzenie zdrowego stylu życia. Tematyka konkursu nawiązuje do tegorocznego hasła Światowego Dnia Zdrowia i kampanii Światowej Organizacji Zdrowia - POKONAJ CUKRZYCĘ.
Chęć udziału w konkursie należy zgłosić do 28 marca 2016 roku. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się dnia 12 kwietnia w siedzibie organizatora konkursu - II LO im. S. Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej podczas obchodów Światowego Dnia Zdrowia. Regulamin konkursu znajduje się w załączniku oraz na stronie internetowej szkoły: www.lo2.dabrowa.pl w zakładce Konkursy.
Koordynator konkursu: mgr Monika Rutkowska-Czekaj
Adres e-mail koordynatora: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel szkoły: 32 2623480
Zapraszamy serdecznie do udziału w konkursie.
Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej.

REGULAMIN KONKURSU