Jakie kierunki gwarantują pracę nawet w czasie pandemii? Akcja Dziewczyny na Politechniki już 23.04 ONLINE!

Fundacja Edukacyjna Perspektywy 23 kwietnia (czwartek) w godzinach 14.00 - 17.30 zaprasza na bezpłatną konferencję online, podczas której razem z ekspertami z firm oraz studentkami z całej Polski będą pokazywać i w prosty sposób omawiać przyszłościowe kierunki studiów.

Wydarzenie organizowane będzie w czasie rzeczywistym i składa się z trzech modułów:

• krótkich 15-minutowych debat z przedstawicielami firm i studentkami, którzy będą w przystępny sposób opisywać kierunki oraz możliwości pracy po nich
  • 30-minutowej sesji, podczas której omówimy kierunki takie jak nanotechnologia, bioinformatyka, analityka danych, cyberbezpieczeństwo i wiele innych!
  • wirtualnych stoisk online, gdzie politechniki z całej Polski będą prowadzić konsultacje z uczniami i będzie można zadać wszystkie nurtujące młodych ludzi pytania

link do wydarzenia na FB

link do formularza zgłoszeniowego (na wydarzenie trzeba się zarejestrować)