Mistrzostwa II LO w pływaniu

W dniu 03 marca 2020r. odbyły się Mistrzostwa II LO w pływaniu. Kiedy zawody się rozpoczęły o godz.11.45 emocje były tylko coraz większe.
15 minut później uczniowie
biorący udział w zawodach zaczęli się rozgrzewać przed długo wyczekiwanym startem. Pierwszym stylem w jakim mogli się zaprezentować był styl motylkowy. Najlepszą w tej konkurencji Klaudia Szkoda, która zdobyła również złote medale w stylu klasycznym, dowolnym i grzbietowym.Natomiast Kajetan Dubas stanął na Im podium w stylu motylkowym, klasycznym, grzbietowym. W stylu dowolnym niepokonanym został Eryk Czamara.
Kiedy wszyscy ochłonęliśmy z emocji nadeszła długo oczekiwana chwila - rozdanie medali. Nagrodzeni z uśmiechem od ucha do ucha staneli do wspólnego zdjęcia ciesząc się ze swoich osiągnieć. Jednak nie zapominajmy, że w tym dniu wszyscy byliśmy wygrani bo postawiliśmy na zdrowy tryb życia i pokazaliśmy że Żeromski umie się bawić najlepiej! :)