Szanowne koleżanki i koledzy

zbliża się czas naszego spotkania na obchodach Jubileuszu 70-lecia Liceum im. Stefana Żeromskiego. Liczymy na spotkanie z Wami i wierzymy, że wspólnie uda nam się stworzyć wspaniałą atmosferę podczas tego jubileuszu.

Poniżej podajemy kilka ważnych szczegółów dotyczących tych obchodów, które odbędą się w piątek 28 września 2018 roku :

 

  • O 13.00 rozpocznie się uroczysta Msza Święta w Bazylice Matki Bożej Anielskiej w Dąbrowie Górniczej

 

  • Następnie wspólnie udamy się do Pałacu Kultury Zagłębia gdzie około 15.00 rozpoczną się  oficjalne uroczystości jubileuszowe. Przypomnimy sobie historię Szkoły, uhonorujemy osoby których postawa i zaangażowanie wywarły  istotny wpływ na funkcjonowanie i promowanie naszego liceum, a artyści związani z Operą Bytomską wraz z uczniami II LO zabiorą nas w zaczarowany Świat Muzyki Filmowej i Musicalowej. Motywem przewodnim koncertu będzie muzyka z filmu Ojciec Chrzestny. Tę cześć uroczystości poprowadzi absolwentka naszego liceum - Prezes Stowarzyszenia Absolwentów, pedagog i animator kultury - Agata Biesiadecka. Po części oficjalnej przy wspólnym toaście i słodkim poczęstunku wrócimy do  wspomnień. Koszt udziału w ww. części obchodów to kwota 45 zł.

 

  • Kiedy opadną już pierwsze emocje zapraszamy na uroczysty Bal Absolwentów, który odbędzie się w Hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej. O 20.00 wraz z pracownikami hotelu przywitamy naszych absolwentów oraz zaproszonych gości toastem, a następnie każdy uczestnik otrzyma informację dotyczącą Sali, w której oficjalnie rozpoczniemy BAL. Obsługa hotelu wskaże gościom przygotowane dla poszczególnych roczników miejsca. Tego wieczoru muzycy oraz solistka zespołu Cover Band przypomną nam znane i lubiane hity z muzyki rozrywkowej - mamy zatem nadzieję, że parkiet zapełnią osoby wirujące w takt muzyki lat 60, 70, 80 i 90-tych. Będzie też chwila dla amatorów muzyki współczesnej. Kucharze przygotują  dla nas dwie kolacje w tym m.in. ragout z dzika i fantastyczny kokosowy krem brulee, zimne bufety, słodkie zakąski oraz ciepłe i zimne napoje. Po preferencyjnych cenach będzie można zakupić napoje alkoholowe. Świt powitamy wspólnym odtańczeniem walca z filmu Noce i Dnie. Koszt udziału w Balu to kwota 150 zł.

 

  • Podczas dnia, w którym będą odbywały się obchody jubileuszu będzie również możliwość odwiedzenie poprzedniego oraz obecnego budynku szkoły.

 

WPŁATY I REZERWACJE MIEJSC NA SPOTKANIA ROCZNICOWE :

Wpłat za uczestnictwo w imprezach rocznicowych należy dokonywać na rachunek Stowarzyszenia prowadzony w Banku Spółdzielczym w Będzinie - numer konta 55 8438 0001 0021 3194 2000 0010.

Kontrolę wpłat realizuje Agnieszka Burzawa (kontakt przez numer telefonu w II LO : +48 32 262-34-80).

W opisie przelewu prosimy o podanie :

  • którego spotkania dotyczy wpłata – PKZ czy BAL lub oba spotkania
  • nazwiska i imienia osoby, której wpłata dotyczy
  • rocznika ukończenia szkoły.

Wpłat należy dokonywać w terminie do 31 sierpnia 2018 roku.

 

UWAGA – informujemy, że ze względu na ograniczoną ilość miejsc (przede wszystkim w Balu Absolwentów) :

  • przyjmujemy rezerwacje tylko i wyłącznie od absolwentów naszego liceum (bez osób towarzyszących)
  • pierwszeństwo w ostatecznej rezerwacji miejsc na BAL potwierdzonej wpłatą na rachunek bankowy mają osoby, które wcześniej dokonały zgłoszenia i zostały wpisane na wstępną listę rezerwacyjną. Dla tych osób gwarantujemy dostępność miejsc przy wpłacie kwoty za uczestnictwo w obchodach do dnia 20 sierpnia 2018 roku
  • po wyżej wskazanym terminie poinformujemy czy zostały nam jeszcze wolne miejsca na to spotkanie. Wówczas będziemy przyjmowali wpłaty od pozostałych chętnych.

 

Mamy nadzieję, że dzień 28 września 2018 roku będzie czasem wspaniałych spotkań, rozmów i dobrej zabawy.

Pozdrawiamy i do zobaczenia

 

Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów

II Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Górniczej

            Agata Biesiadecka

            Arkadiusz Głąb

            Agnieszka Burzawa

            Piotr Widawski

 

Kontakt ze Stowarzyszeniem :

www - www.facebook.com/absolwenci2lo

e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.