Nauczyciel ma wpływ na wieczność. Nie jest bowiem w stanie określić,
gdzie kończy się jego oddziaływanie
(H. B. Adams)

W piątek, 14 października 2016 roku, obchodziliśmy Dzień  Edukacji Narodowej, zwyczajowo zwanym Dniem Nauczyciela. Klasa I E wraz z wychowawczynią mgr Margitą Brzezinką przygotowała akademię, na której uczniowie składali życzenia wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi naszej szkoły!

W trakcie apelu mieliśmy okazję zobaczyć przedstawienie przygotowane przez Szkolne Koło Teatralne w reżyserii polonistki mgr Doroty Tylec – Knapik, a także posłuchać gry młodego akordeonisty Wojtka, ucznia klasy I B.

14 października 2016 roku był ważnym dniem także dla nowo wybranego przewodniczącego samorządu uczniowskiego – Patryka Bąka z klasy II C, który po raz pierwszy przemawiał przed wszystkimi nauczycielami oraz uczniami.

W tym dniu wręczono również Nagrody Prezydenta Miasta nauczycielom, którzy w ostatnich latach odnieśli największe sukcesy w pracy z młodzieżą. Nagrodami  tymi uhonorowano Panią mgr Dorotę Tylec - Knapik oraz Pana mgr Karola Zawadę. Uczniowie, pod opieką tych naucz nauczycieli, osiągnęli sukcesy w olimpiadach na szczeblach: ogólnopolskim i międzynarodowym.

GALERIA-  wręczenie Nagród Prezydenta Miasta

GALERIA - akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej