Sztafeta Chłopców V-ce Mistrzami Dąbrowy Górniczej w biegach przełajowych

W dniu 23 września 2016r w Parku Zielona odbyły się Mistrzostwa Dąbrowy Górniczej w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały drużyny chłopców i dziewcząt. Pierwsze na trasę wyruszyły dziewczęta, które musiały przebiec 800 m. Ostatecznie zajęły po zaciętej walce 4 miejsce. Kolejność na mecie:

I m ZSS

II m V LO

III m ZSE

IV m II LO

 

Po rywalizacji dziewcząt, na trasę biegową wyruszyli chłopcy. Trasa dla chłopców liczyła 1500m. Młodzież naszej szkoły cały czas utrzymywała się w czołówce stawki, a po trzeciej zmianie wyszła nawet na prowadzenie. Ostatecznie chłopcy zdobyli 2 miejsce, awansując do zawodów rejonowych. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia !!!

I m ZSS

II m II LO

III m I LO

Reprezentacja dziewcząt:

 1. Julia Przybyłka III B
 2. Julia Piętka I F
 3. Wiktoria Oberman I D
 4. Dominika Dzień I D
 5. Brudzińska Aleksandra III E
 6. Sokalska Aleksandra II D

Reprezentacja chłopców:

 1. Sebastian Grabis III E
 2. Kacper Lacheta II E
 3. Bartłomiej Jakubas II D
 4. Łukasz Witkowski II E
 5. Jakub Cichy I F
 6. Mikos Bartłomiej I A