Europejski Tydzień Sportu

W dniu 13 września  2016 r w ramach Europejskiego Dnia Sportu w naszej szkole odbyły się zajęcia taneczne, prowadzone przez super dziewczyny Agatę i Agnieszkę z dąbrowskiego klubu ,,Salsa‘'. Po krótkiej rozgrzewce nasza młodzież ćwiczyła przy rytmach latino. W układzie tanecznym zumby świetnie bawiły się nie tylko dziewczęta, ale i nasi chłopcy. Na koniec zajęć dziewczyny z ,,Salsy’’ otrzymały gromkie brawa w podziękowaniu za super zabawę.

Na 4 godzinie lekcyjnej młodzież wyruszyła na trasę biegową do Parku Hallera. Po biegu odbył się streching. Uczniowie wróciła do szkoły w świetnych humorach.

Wszystkim uczestnikom tej wyjątkowej akcji serdeczne dzięki i wielkie gratulacje. Do zobaczenia za rok !!!